+38(050)153-77-50

+38(050)153-77-51

Приватне підприємство «ІМЕКС», засноване у жовтні 1992 року, спеціалізується на конструюванні та виготовленні високоякісних деревообробних верстатів, ліній, та механізмів.

 

Основними напрямками діяльності фірми є:
– виробництво і продаж деревообробного обладнання;
– конструювання та виготовлення високоякісного деревообробного обладнання;
– забезпечення клієнтів всіма необхідними інструментами та витратними
матеріалами з метою економії часу на їх пошук та придбання у різних постачальників;
– фахові консультації з підбору та експлуатації інструмента;
– сервісне обслуговування придбаного обладнання: ремонт і реставрація обладнання.

Підприємство впевнено укріплює свої позиції на ринку машинобудування і  деревообробної промисловості. Постійно відбувається розширення асортименту пропонованої продукції, до сучасних вимог ринку, підприємство вдосконалює технології верстатобудування, та знаходить нові оптимальні рішення для розвитку деревообробної галузі нашої країни, адже якість продукції, продуктивність праці, ефективність використання обладнання значною мірою залежать від його якості.
На сьогодні ПП «ІМЕКС» — потужне виробництво, де задіяні спеціалісти, які працюють для отримання найкращої якості продукції та сервісних послуг. Обладнання має широкий попит не тільки в межах Україні, але й за кордоном, зокрема, в Польщі, Чехії, Туреччині, Угорщині.
Верстати ПП «ІМЕКС» — це не просто технічні засоби, а інструменти для досягнення економічного успіху їх користувачів, тому вже на етапі проектування інженери-конструктори фірми докладають максимальних зусиль, щоб ці інструменти ідеально відповідали як сьогоденним, так і перспективним вимогам клієнтів.

Верстати Деревообробні. Виробництво Ремонт Обслуговувавння

Слідкуйте за нами