Загострювальні верстати
  • Реєстрація

ВРСП-2А

Верстат для розведення зубів стрічкових пил ВРСП-2 призначений для розведення зубів стрічкових пил в автоматичному режимі, які використовуються для розпилювання деревини на горизонтальних стрічкопильних верстатах.

Read more...

ВРСП-2

Верстат для розведення зубів стрічкових пил ВРСП-2 призначений для розведення зубів стрічкових пил, які використовуються для розпилювання деревини на горизонтальних стрічкопильних верстатах.

Read more...

ВЗСП-1

Верстат  ВЗСП-1 призначений для загострення стрічкових пил, які використовуються для розпи­лювання деревини на горизонтальних стрічкопильних верстатах.

Read more...

ВЗСП-1А

Верстат для загострення стрічкових пил ВЗСП-1A призначений для загострення стрічкових пил, які використовуються для розпилювання деревини на горизонтальних стрічкопильних верстатах.

Read more...

ВЗДП

Верстат для загострення дискових пил ВЗДП призначений для для загострення дискових пил діаметром від 80 до 700 мм по передній і задній гранях. 

Read more...

Прогноз Погоди

Івано-Франківськ °C
Київ °C
  17.10.2021 Ferienhaus Ostsee

Наші Гості

We have 6 guests and no members online

Наше Підприємство

IMG 13991

Інформація

Для одержання консультації по встановленню, налагодженню або роботі верстатів, гарантійного обслуговування, а також для з'ясування причин і засобів усунення несправностей у післягарантійний період, звертайтеся в наш офіс

 

м. Івано-Франківськ 

вул. Євгена Коновальця 411а

тел./факс:  +38-0342-50-73-30

e-mail:   imeksinfo@gmail.coм

http://imeks.if.ua/

http://imeks-if.all.biz/